4 för 3 på pocketböcker + 9% rabatt! - Byggnads
Bokus 1/7-
2/8

4 för 3 på pocketböcker + 9% rabatt!

Fyll sommaren med läsäventyr! Just nu kan du som är medlem i ett LO-förbund köpa 4 för 3 på pocketböcker hos Bokus, och kombinera det med din ordinarie medlemsrabatt på 9%. Logga in på LOmervarde.se för att hämta kampanjkoden.

Beskrivning & villkor

Ge plats för avkoppling, inspiration och läsglädje i sommar. Hos Bokus kan du just nu köpa 4 för 3 på pocketböcker, och dessutom har du som medlem i ett LO-förbund ytterligare 9% rabatt som gäller på hela sortimentet på Bokus.com*. Välj och vraka bland spännande deckare, intressanta biografier, roliga romaner eller tänkvärda barnböcker. Bokus har något för alla!

Villkor

Ta del av erbjudandet genom att logga in på LOmervarde.se och hämta kampanjkoden som blir synlig i rutan ovan.
Skriv in kampanjkoden i samband med köp hos www.bokus.com. Rabatten dras automatiskt av när du skriver in koden i kassan.
*Koden gäller på hela sortimentet, förutom presentkort och Bokus Play exkluderat. Presentkort betraktas som betalmedel och inkluderas inte som en vara i sortimentet.
Rabatten gäller på många av Bokus nedsatta priser och kampanjer, dock ej i kombination med andra kampanjkoder.
Erbjudandet gäller för privatpersoner som är medlemmar i ett LO-föbund.

Pocketkampanjen 4 för 3 gäller till och med 2026-08-02.

Om Bokus

Bokus är bokhandeln på nätet med över 10 miljoner titlar. Vi kan böcker, har koll på vad det pratas om och är alltid uppdaterade kring de senaste nyheterna. Vi har böcker för alla och bjuder på tips och fördjupning. Det finns alltid en bok att fördjupa sig i och inspireras av. Hos Bokus hittar du också de bästa och populäraste spelen samt en uppsjö av olika pussel.
Vår vision är att alla ska få uppleva läsglädje varje dag. Att böcker ska öppna dörrar till nya världar, ge avkoppling, kunskap och inspiration. Och att böcker ska skapa gemenskap: en godnattsaga vid läggdags, en läsupplevelse att dela med en vän.
Vi vill också bidra till ett demokratiskt samhälle där alla kan utbyta tankar och åsikter. För läsande människor utvecklar sitt språk, kan uttrycka sig och skapa dialog – och det är genom språket vi förstår varandra, samhället och oss själva. Därför ska böcker i alla format finnas där människorna rör sig, i butiker och på nätet.
Vi vill vara ett nav i kulturlivet, en mötesplats, ett ställe där barnen sporras att utveckla sin läsförmåga och där all världens litteratur görs tillgänglig för alla, varje dag.

bokus.se

Telefon med månadens erbjudande